Prawdziwa Moc Natury - Oryginalne Olejki dōTERRA

Dyfuzor dōTERRA Volo Onyx

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 1-2 dni
Cena: 499,00 zł 499.00
ilość szt.

brak produktu

Ocena: 5
Producent: dōTERRA
Kod produktu: 60211998

Opis

Dyfuzor ultradźwiękowy dōTERRA Volo jest przeznaczony do rozpraszania mgiełki z olejków eterycznych w powietrzu, wypełni aromatem pomieszczenia o powierzchni do 30 metrów kwadratowych, posiada możliwość regulacji intensywności uwalniania mgiełki.

Obudowa dyfuzora została wykonana z tworzywa powstałego w wyniku zmieszania kamienia oraz żywicy. Dyfuzor oferuje opcje podświetlenia, tak aby był widoczny w ciemności.


Dzięki nowoczesnemu designowi, dyfuzor może pełnić również funkcję dekoracyjną w pomieszczeniu. Emituje delikatną i kojącą mgiełkę olejków eterycznych, wypełniając aromatem przestrzeń o powierzchni do 30 metrów kwadratowych.

Kluczowe korzyści

Podstawowe korzyści obejmują szybkie napełnianie pomieszczenia aromatem delikatnej mgiełki z olejków eterycznych, zachowanie właściwości terapeutycznych olejków dzięki technologii ultradźwiękowej, różne ustawienia czasowe pracy (1, 3, 6 godzin lub praca nieprzerwana przez 14 godzin), oraz opcjonalne ustawienia oświetlenia.

Jak używać:

Aby korzystać z dyfuzora Volo Onyx, należy napełnić go bieżącą wodą (100-200 ml) o temperaturze pokojowej, dodać kilka kropel wybranego olejku doTERRA, a następnie uruchomić urządzenie. W zestawie, pod kopułą, znajduje się zasilacz z wtyczką europejską.

Wymiary

25cm - wysokość, 15cm - szerokość

Czyszczenie dyfuzora

Aby utrzymać optymalną wydajność urządzenia, wymagane jest regularne czyszczenie, ponieważ nagromadzone pozostałości po olejkach mogą zakłócać jego właściwe działanie. Wskazane jest okresowe przeprowadzanie procedury czyszczenia dyfuzora, zwłaszcza jeśli korzystasz z urządzenia każdego dnia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl