Prawdziwa Moc Natury - Oryginalne Olejki dōTERRA

dōTERRA Lumo Diffuser

Dostępność: Maj 2024
Cena: 449,00 zł 449.00
ilość szt.

brak produktu

Ocena: 5
Producent: dōTERRA
Kod produktu: 60204449

Opis

Dyfuzor dōTERRA Lumo to nowoczesny dyfuzor ultradźwiękowy stworzony z myślą o rozpraszaniu mgiełki z olejków eterycznych w pomieszczeniach o powierzchni do 30 metrów kwadratowych. Jego elegancki wygląd, zainspirowany naturą, obejmuje podstawę wykonaną z tworzywa imitującego drzewo klonowe.

Urządzenie posiada siedem opcji kolorystycznych do podświetlenia kopuły górnej. Dostępne są trzy tryby pracy, w tym tryb przerywany trwający nawet do 10 godzin. Baza dyfuzora została wykonana z tworzywa imitującego drewno klonowe.

Główne zalety tego urządzenia obejmują duży pojemnik na wodę (bez zawartości BPA), opcjonalne oświetlenie LED w kilku kolorach, oraz zdolność wypełniania pomieszczeń mgiełką na powierzchni do 30 metrów kwadratowych. Dzięki technologii ultradźwiękowej, dyfuzor zapewnia ciągłą pracę od 2 do 5 godzin, z możliwością automatycznego wyłączania w zależności od wybranego trybu czasowego, co jest przydatne np. podczas zasypiania. Dodatkowo, istnieje opcja pracy przerywanej przez 10 godzin, gdzie urządzenie włącza się i wyłącza co kilka minut.


W celu użytkowania, należy napełnić dyfuzor wodą o temperaturze pokojowej (100-300 ml) i dodać 1-6 kropel olejku doTERRA, regulując ilość kropli dla osiągnięcia pożądanego intensywnego aromatu. Warto zauważyć, że urządzenia dōTERRA są wykonane z specjalnego polimeru odpornego na działanie olejków eterycznych, eliminując potencjalne reakcje chemiczne z plastikiem.

Kluczowe korzyści

Cicha praca

Duża ilość wypuszczanej mgiełki
Kilka kolorów podświetlenia kopuły górnej
Różne tryby pracy, w tym tryb pracy przerywanej
Łatwość obsługi
Estetyczny wygląd

Wymiary

18cm - wysokość, 8cm - szerokość

Czyszczenie dyfuzora

Aby utrzymać odpowiednia wydajność urządzenia, zaleca się regularne czyszczenie wnętrza pojemnika na wodę i olejki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl