Prawdziwa Moc Natury - Oryginalne Olejki dōTERRA

dōTERRA Dyfuzor Petal 2.0

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt.

brak produktu

Ocena: 4.97
Producent: dōTERRA
Kod produktu: 60209211

Opis

Dyfuzor dōTERRA Petal to ultradźwiękowe urządzenie przeznaczone do wytwarzania mgiełki z olejków eterycznych, dzięki czemu masz możliwość w pełni doświadczać aromaterapii, poprzez korzystanie z dobroczynnych właściwości olejków eterycznych w Twoim otoczeniu.

Dyfuzor PETAL 2.0 marki dōTERRA to nowa i ulepszona wersja tego popularnego urządzenia, znanego z efektywnego uwalniania mgiełki z olejków eterycznych i mogącego wypełnić pomieszczenia o powierzchni do 30 metrów kwadratowych. Ten model wyróżnia się znaczną ilością wytworzonej mgiełki, cichą pracą oraz niezawodnością.

Nowa odsłona dyfuzora dōTERRA PETAL 2.0 przynosi delikatne modyfikacje stylistyczne i kolorystyczne w bazie dyfuzora, a także wprowadza nowe opcje czasowe działania. Teraz użytkownicy mają możliwość wyboru między trybem ciągłym przez 2 i 6 godzin, a także trybem przerywanym trwającym 12 godzin. Dyfuzor PETAL 2.0 jest cenowo dostępnym modelem, zachowującym ciekawy i futurystyczny design. Tak samo jak poprzednia wersja, dyfuzor doTERRA PETAL 2.0 jest prosty w użyciu.

Kluczowe korzyści

Główne atuty tego modelu obejmują niewielkie rozmiary, łatwość obsługi, regulację czasu pracy na 2, 6 i 12 godzin oraz oświetlenie LED. Mgiełka, którą uwalnia, wypełni przestrzeń o  powierzchni do 30 metrów kwadratowych, zapewniając trwałe i stabilne działanie. Produkt jest również wytrzymały i cichy.

Jak używać

Aby korzystać z dyfuzora PETAL 2.0, należy napełnić go bieżącą wodą (100-200 ml) o temperaturze pokojowej, dodać kilka kropel wybranego olejku doTERRA, a następnie uruchomić urządzenie. W zestawie, pod kopułą, znajduje się zasilacz z wtyczką europejską, a dyfuzor uwalnia około 37 ml pary na godzinę.

Wskazówka

Dyfuzor posiada tryb pracy przerywanej, dzięki któremu włącza się i wyłącza automatycznie co 15 minut. Pozwala to na przykład na korzystanie z olejków podczas snu. Jeśli zawartość w pojemniku na wodę i olejki się wyczerpie, urządzenie wyłączy się bez negatywnego wpływu na jego funkcjonowanie.

Wymiary

15cm - wysokość, 15cm - szerokość

Czyszczenie i konserwacja dyfuzora

Aby utrzymać optymalną wydajność urządzenia, konieczne jest regularne czyszczenie, ponieważ nagromadzone resztki olejków mogą zakłócać jego właściwe działanie. Wskazane jest okresowe przeprowadzanie procedury czyszczenia dyfuzora, zwłaszcza jeśli korzystasz z niego codziennie. Zaleca się wykonanie tego procesu raz w miesiącu. Poniżej znajdziesz kroki do przeprowadzenia tej czynności:

Wypełnij dyfuzor czystą wodą do połowy jego pojemności.
Dodaj 10 kropli octu spirytusowego do wody.
Pozostaw dyfuzor przez około 5 minut, aby mieszanka wody z octem równomiernie rozprowadziła się w całym urządzeniu, skutecznie je oczyszczając.
Całkowicie opróżnij dyfuzor z mieszanki.
Za pomocą wacika nasączonego octem dokładnie oczyść trudno dostępne obszary i narożniki dyfuzora.
Przepłucz dyfuzor czystą wodą.
Skorzystaj z suchej szmatki, aby osuszyć dyfuzor dokładnie.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl