Prawdziwa Moc Natury - Oryginalne Olejki dōTERRA

dōTERRA AromaTouch Technique

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1-2 dni
Cena: 719,00 zł 719.00
ilość szt.

brak produktu

Ocena: 5
Producent: dōTERRA
Kod produktu: 60204984

Opis

Zestaw doTERRA Aroma Technique Kit to popularny zestaw olejków o pojemności 5ml, oferujący  liczne korzyści aromatyczne i zdrowotne. Poza standardowym wykorzystaniem olejków, na przykład w dyfuzorze, zestaw ten można używać do masażu oraz w ramach technik AromaTouch i Hand Touch.

Zestaw dōTERRA Aroma Technique łączy najbardziej popularne olejki eteryczne dōTERRA z certyfikatem CPTG. Precyzyjnie opisana technika aplikacji olejków zawartych w zestawie ma na celu poprawę ogólnego samopoczucia i zdrowia. Do zestawu dołączona jest prezentacja zawierająca krótki przewodnik i instrukcję dotyczącą stosowania olejków, a także link z kodem umożliwiający dostęp do filmów instruktażowych na temat nauki technik AromaTouch i Hand Touch.

Olejki można używać standardowo – aromatycznie, miejscowo i wewnętrznie. Zestaw AromaTouch Technique Kit oferuje korzyść polegającą na tym, że cenne mieszanki olejków występują w nim w wersji 5 ml, co umożliwia przetestowanie ich działania i aromatu.

Przyjęcie techniki AromaTouch wspiera filozofię zdrowego stylu życia, umacniając korzyści terapeutyczne olejków eterycznych dōTERRA z certyfikatem CPTG™. Zawartość zestawu dōTERRA AromaTouch Technique obejmuje buteleczki o pojemności 5 ml zawierające następujące olejki:

Zawartość

dōTERRA Balance™
dōTERRA Lavender
dōTERRA Peppermint
dōTERRA Tea Tree (Melaleuca)
dōTERRA Wild Orange
dōTERRA AromaTouch™
dōTERRA Deep Blue™
dōTERRA On Guard™
dōTERRA Coconut Oil - Frakcjonowany Olejek kokosowy (115 ml)


Kluczowe korzyści:

Główne korzyści zestawu obejmują możliwość użycia olejków w wersji 5 ml miejscowo, w dyfuzorze lub wewnętrznie. Zestaw zawiera olejki odpowiednie do technik aromaterapii AromaTouch i Hand Touch, a ich aplikacja jest szczegółowo opisana w zestawie, co stanowi ułatwienie dla osób początkujących.

Uwagi

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub trakcie leczenia. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami. Unikaj światła słonecznego i promieni UV przez co najmniej 12 godzin po zastosowaniu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl